اخبار

ایمان جوانان این مرز و بوم سرمایه‌ ی دوران دفاع مقدس است

به گزارش تا شهدا؛ رییس جمهوری در منزل شهیدان بهرامی حضور یافت و با مادر شهیدان حسین، رضا و مهدی بهرامی دیدار و از صبر و ایثارگری خانواده این شهیدان تجلیل کرد.
دکتر روحانی در این دیدار، خانواده شهدا را افتخاری برای کشور توصیف و تصریح کرد: خانواده شهدا در راه خدا، ‌اسلام، انقلاب و استقلال کشور همه هستی خود را فدا کردند و اگر این فداکاری‌ها نبود، نمی‌توانستیم کشور و استقلال را حفظ کنیم.
رییس‌ جمهوری ایمان جوانان این مرز و بوم را سرمایه‌ای در دوران دفاع مقدس دانست و افزود: در شرایطی که همه قدرت‌های منطقه و جهان با حمایت‌های مالی و تسلیحاتی در مقابل این کشور قرار گرفته بودند، فرزندان ما با ایمان مستحکم و رهبری داهیانه امام راحل و اعتقادی که مردم به فرمان امام داشتند، دست خالی در برابر دشمن ایستادند و این بسیار مهم است که انسان همواره بر حقانیت مسیری که در آن گام نهاده، مطمئن باشد.
دکتر روحانی خاطر نشان کرد: مسیر ملت ایران در دفاع مقدس جهاد توأم با اخلاق در چارچوب معیارهای اسلامی بود و در حالی که دشمن در جنگی نابرابر تمامی معیارها را زیر پا گذاشته بود، ملت ما مظلومانه جنگید و ایستادگی کرد و مسلم است که ایمان همواره بر ابزارها پیروز خواهد شد.
رییس‌ جمهوری تأکید کرد: امروز نیز ملت ایران به خاطر اعتماد به نظام و رهبری و مسئولانی که احساس می‌کنند خدمتگزار آنها هستند، سختی، فشار، تحریم و تهدیدها را تحمل می‌کنند و مطمئناً پیروز نهایی این عرصه ملت ایران خواهد بود.
روحانی با بیان اینکه روح بلند شهیدان در جامعه ما حضور دارند، گفت:‌ پدران و مادران شهدا فرزندان خود را به گونه‌ای تربیت کردند که آنها فداکارانه در میدان اخلاص گام نهادند و امروز خانواده شهدا برای کشور، ملت و تاریخ این سرزمین افتخاری بزرگ به شمار می‌آیند.
شهید رضا و مهدی بهرامی در سال ۶۵ در منطقه پاسگاه زید و شهید حسین بهرامی در سال ۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا