اخبار

ایستگاه آزادگان بنیاد، ابتکار جدیدی در ترویج نماز بود

به گزارش تا شهدا؛ فریدون همتی استاندار قزوین با اشاره به غرفه‌های نمایشگاه عطر حضور، گفت: در این غرفه‌ها، تلاش شده بود تا آثار و دستاوردهای نماز توسط هنرمندان و افرادی که در حوزه نماز فعالیت دارند، به نمایش گذاشته شود.
وی افزود: مسئولان هر یک از غرفه‌ها با بهره‌گیری از ایده‌ها و ابتکارهای جدید، زیبایی‌های منحصر به فردی در ترویج فرهنگ نماز داشتند و همین موجب بازدید چشمگیر قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان از غرفه‌ها شده بود.

استاندار قزوین گفت: آنچه امروز در فضای نمایشگاه عطر حضور مشاهده کردم، شور، شعف و نشاط بازدیدکنندگان بود که امیدوارم از آثار و دستاوردهای نماز بهره‌های لازم را ببرند.
همتی به غرفه‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اشاره کرد و گفت: در این غرفه، جمعی از آزادگان با اجرای نمایشی، سختی‌ها و مشقت‌های خود را در اقامه نماز که طی دوران اسارت اردوگاه‌های بعثی داشتند برای بازدیدکنندگان به تصویر کشیدند.
وی افزود: این نمایش، کار جدید و ایده‌ تازه‌ای در توسعه فرهنگ اقامه نماز بود، که بایستی اجرای چنین نمایش‌هایی از آزادگان در بین قشرهای مختلف مردم متداوم باشد تا بیشتر با این فرهنگ آشنا شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا