اخبار

ایثارگری بدون اعتقاد به رهبری معنایی ندارد

به گزارش تا شهدا؛ عباس علی سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حیات در مشهد عنوان کرد: روحیه ایثارگری و شهادت طلبی بدون اعتقاد به رهبری و ولایت مطلقه فقیه چیزی بی‌معنی است و بدون اعتقاد به ائمه اطهار و کسانی که پیرو راه آنان هستند ناقص و ناکافی است.
سلطانی تصریح کرد: مسئولین و مردم باید توجه داشته باشند که آگاهی بخشی به جامعه امروز بسیار مهم است و مردم باید در جریان امور باشند تا همچنان پشتیبان نظام باقی بمانند و مانند سال‌های دفاع مقدس از جان خود برای دفاع از ارزش‌ها هزینه کنند.
وی افزود: امروز هسته نظام اسلامی ایران به رهبری ولایت مطلقه فقیه و با پشتیبانی ملت به کوری چشم دشمنان استوار و پا برجاست و این تنها به برکت خون شهدای ایران اسلامی و تدابیر رهبری حفظ شده است.
این برادر سه شهید خاطرنشان کرد: امروز دشمن به درستی تشخیص داده است که باید روی فرهنگ این مردم کار کند و با ایجاد شکاف فرهنگی در کشور به مبانی اعتقادی مردم ضربه وارد کند اما یک جای کار را درست تشخیص نداده و آن استحکام و مقاومت این مردم در برابر اندیشه‌های بیگانه است.
این برادر سه شهید تأکید کرد: نباید اجازه دهیم تفکر تفرقه افکن و سودجو در کشور ما حاکم شود و باید نگذاریم کسانی که به انقلاب خیانت کرده‌اند در این کشور قدرت را در دست بگیرند و این امروز تنها با بیداری و بصیرتی امکان پذیر است که مقام معظم رهبری سال‌ها است بر آن تأکیید دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا