اخبار

ایثارگران فدا شدند تا اسلام و قرآن زنده بماند

به گزارش تا شهدا؛ حجت‌الاسلام صفاهانی درجمع همسران شاهد و ایثارگر شهرستان خنداب درکلاس آموزش خانواده، مهمترین روش‌های سبک زندگی اسلامی را درساده زیستی و ارتباط پررنگ باپروردگار دانست.
امام جمعه موقت شهر خنداب و مدیر حوزه علمیه این شهر، بیان مشکلات را به درگاه الهی از جمله دیگر روش‌ها دانست و افزود: الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی مناسبی برای همسرداری و خانه‌داری و همچنین تربیت فرزندان موفق است.
وی باتمجید ازهمسران شاهد وایثارگر، جانبازان را به عنوان یکی از برترین افراد جامعه درعرصه ایثار و شهادت دانست و تأکیدکرد: شهدا و ایثارگران در راه اسلام و قرآن فدا شدند تا اسلام و قرآن زنده بماند .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب گفت: جلسات آموزش خانواده‌های معظم شاهد وایثارگر شهرستان خنداب باموضوعات سبک زندگی اسلامی و مهارت تاب‌آوری و باحضور همسران جانبازان شهرستان و باتدریس اساتید دانشگاه و حوزه برگزارشد.
شهرام ثامنی ادامه داد: همچنین جلسه مهارت تاب‌آوری باحضور دکتر منصوری برگرارشد که دراین کلاس آموزشی مسایلی پیرامون مهارت تاب‌آوری و طریقه مقابله باناملایمات و همچنین بهداشت جسم و روان مطرح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا