ایثارگران در پاسداری از دست آوردهای نظام، سزاوارترند

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام عسگری مدیر کل بنیاد کرمانشاه پنج شنبه گذشته بیست و سوم مهر ماه ۹۴ در دیداری سرزده از بنیاد شهرستان دالاهو، مسائل و مشکلات این بنیاد را مورد بررسی قرار داد.
حجت الاسلام عسگری در ابتدای این بازدید با حضور در ساختمان اداری بنیاد در نشستی با رئیس و کارکنان این بنیاد مسائل و مشکلات کاری آنان را جویا شد.
در این جلسه کاری که سه ساعت به طول انجامید، مباحثی همچون وضعیت معیشتی، اشتغال، مسکن و وضعیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان ایثارگرمورد بحث و بررسی قرار گرفته و در این خصوص راهکارهایی ارائه شد. 
در ادامه این بازدید سرزده ،مدیر کل بنیاد کرمانشاه به همراه قدرت اله نجفی رئیس بنیاد دالاهو به دیدار دو خانواده ایثار گر این شهرستان رفت. 
حجت الاسلام عسگری در این دیدار با تجلیل از شهدای گرانقدر و خانواده های این عزیزان گفت: شهدا با تأسی از امام حسین (ع) و پیروی از امام شهدا جان و خونشان را برای حفظ ارزش ها و حاکمیت اسلام فدا کردند. 
میدر کل بنیاد کرمانشاه افزود: امنیت و آرامش کشور مدیون خون های پاک شهداست، چرا که اگر این خون ها ریخته نمی شد، معلوم نبود وضع ما بهتر از کشورهای همسایه باشد و حال شاهدیم که به یاری خداوند متعال و مجاهدت این عزیزان درخت پر بار انقلاب به ثمر نشسته است. 
وی در ادامه اظهار کرد: همه ما موظف به پاسداری از دست آورده های شهدا هستیم و یقینأ خانواده های شهدا به این امر سزاوارتر بوده و بایستی بیش از دیگران در صیانت از این ارزش ها تلاش کنند.
در این دیدار از خانواده شهید معظم جهانشاه اسدی و شهید معظم علی اشرف شیرویی اولین شهید شهرستان دالاهو تجلیل به عمل آمد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا