شقایق ها

ایثارگران حافظان اصلی دستاوردهای انقلاب هستند

تا شهدا؛ غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین بنیاد استان گفت: با توجه به خدمات خوبی که طی دوران دولت تدبیر و امید به خانواده‌های ایثارگران ارایه گردید، امیدواریم در دوره‌ی جدید نیز شاهد تداوم خدمات‌دهی به جامعه هدف باشیم.
وی با تبریک حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب رییس جمهور و اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها گفت: حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران در انتخابات اخیر نشان‌دهنده حضور مستمر حافظان اصلی انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌ها است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نقش عمده‌ای در تداوم انقلاب اسلامی در سایه‌ هدایت رهبری‌های مقام معظم رهبری و تلاش دولت تدبیر و امید دارند.
حقایق‌پور با تاکید بر عملیاتی کردن برنامه‌های پیشنهادی حوزه‌های مختلف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی سال جاری گفت: در تحقق برنامه‌های ارایه شده، باید از همه‌ ظرفیت‌ها و امکانات به ویژه توان نیروهای موجود در بنیاد استفاده کرد.
در این نشست، همچنین استمرار اجرای طرح سپاس و ضرورت تلاش مضاعف مددکاران بنیاد برای دیدار با خانواده‌ها و انعکاس مسایل و مشکلات آنان مورد تاکید قرار گرفت.
نحوه‌ ثبت خاطرات مددجویان بازنشسته و شاغل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، استفاده از ظرفیت ایام ماه مبارک رمضان برای اجرایی کردن برنامه‌های بنیاد و راهکارهای تکمیل مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین از دیگر مسایل مطروحه در این نشست بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا