اخبار

اولین گام شهادت دل بریدن از تعلقات دنیایی میباشد

به گزارش تا شهدا؛ رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب به همراه اعضای شورای اسلامی شهر خنداب با حضور در منزل شهید فرهنگی ناصر هاشمی از پدر و مادرایشان که به تازگی از بستر بیماری در بیمارستان تهران ترخیص گردیده اند دیدار و ملاقات نمودند .
در این دیدار حاضرین ضمن استماع روند معالجه والدین مکرم شهید که تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته اند بر پایبندی مردم بر ارزشهای نظام از جمله احترام به خانواده های شهدا و ایثارگران تاکید نمودند . اکبر هاشمی خندابی پدر شهید از معتمدین شهرستان خنداب و عضو شورای مشورتی ایثارگران در این ملاقات ضمن رضایت از عمل جراحی نسبت به حضور و دیدار انجام شده ابراز خشنودی نمودند .
رییس بنیاد خنداب در این دیدار با آرزوی سلامتی و تندرستی برای کلیه بیماران اسلام در وصف شهدا گفت : اولین گام  شهادت دل بریدن از تعلقات دنیایی میباشد .
شهدای ما در مرحله اول از تمام دل مشغولیهای دنیایی خویش را آزاد نمودند و آنگاه در مسیر الهی و رسیدن به معبود گام نهادند .لازم به ذکر است معلم بسیجی شهید ناصرهاشمی در سال   1348  در شهر خنداب بدنیا آمد و پس از ورود به دانشسرای فرهنگیان و آن هنگام که میتوانست با ادامه تحصیل و تدریس در مسیرعلم و دانش جوانان گام بردارد  با حضور در بسیج و اعزام به جبهه از تمام تعلقات  دوری جست و در مکتب شهادت ثبت نام نمود و آن هنگام که  تنها  19بهار از عمرش میگذ شت  در محور عملیاتی فاو در سال ۱۳۶۷ به فیض عظمای شهادت نایل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا