اهمیت دفاع مقدس رسانه ای کمتر از خون فشانی شهدا در جنگ نیست

به گزارش تا شهدا؛ سرهنگ دوم پاسدار سهراب انبارکی در جلسه شورای بسیج رسانه استان بوشهر گفت: در حال حاضر جنگ جنگ رسانه ای است و در این برهه از زمان ما در دفاع مقدس رسانه ای قرار گرفته ایم که اهمیت آن کمتر از خون فشانی شهداء در جنگ تحمیلی نیست.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهربا تاکید بر تقوی رسانه ای و نهادینه کردن آن در رسانه ها، بیان داشت: در این عرصه باید فتنه شناسی را در دستور کار قرار دهیم و تمام توطئه های دشمنان را با توجه به مقتضیات زمان اعلام کنیم.
وی ادامه داد: شناخت و معرفی فتنه اوج همدلی و همزبانی در نظام جمهوری اسلامی است که یکی از وظایف حیاتی ست که باید در دستور کار بسیج رسانه قرار گیرد.
انبارکی دمیدن روح استکبار ستیرزی در جامعه را از دیگر وظایف لاینفک بسیج رسانه دانست و اظهار داشت: دشمن به دنبال این است که رسانه ها را با خود همراه سازد و اگر جایی گرایش به استکبار پیدا شود اوج خیانت می باشد که رسانه باید در این راه به مبارزه بپردازد و به وظیفه خود عمل کند.
وی بیان داشت: معرفی سنت و سیره اهل بیت وهمچنین معرفی شهداء یکی از برنامه های راهبردی بسیج رسانه خواهد بود که تیری بر چشم دشمنان می باشد.
امام جمعه کاکی نیز به بکاربردن ۷۰ بار لفظ نفوذ دربیانات رهبری طی سال جاری اشاره کرد و گفت: این رسالت رسانه های ارزشی می باشد که دل در دین خود دارد و باید بصیرت افزایی نمایند و راه را به مردم نشان دهند و مانع از هدایت جریان فکری منحرف در بین مردم شوند.
 حجت الاسلام محمد محمدی به ممنوعیت شعار مرگ برآمریکا در استان اشاره کرد و افزود: این سخت ترین نوع فتنه می باشد و وظیفه همه رسانه ها است که در این خصوص روشنگری کنند و باید متوجه باشند که وقت یاری رسانیدن به مولایشان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا