اخبار

انقلاب ما به برکت خون شهدا زنده است

به گزارش تا شهدا؛ ناصر عارف  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان  قبل از اعزام والدین شهیدان رجبعلی ، اسماعیل و محمدعلی عسکری ، برای دیدار با مقام معظم رهبری ، با همراهی جباری معاونت اداری مالی و بهرامی  ذیحساب بنیاد استان ،  حجت الاسلام سیفی امام جمعه لالجین ، اسدی تراب رئیس بنیاد بهار ، پاک رغم  شهردار و مهندس وهله ای بخشدار لالجین با حضور در منزل خانواده معزز ، با والدین  این سه شهید والامقام ، دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار عارف  با اشاره به نقش والا و ارزشمند خانواده‌های شهدا  ، آنها را سندهای زنده تاریخ ایران اسلامی و برگ‌های زرین این تاریخ پرافتخار نامید و گفت : اگر پدر و مادر شهدا به فرزندان خود اجازه حضور در جبهه ها نمی دادند این پیروزی و سربلندی نظام را نداشتیم و این کار بسیار ارزشمند ستودنی است .
ایشان در ادامه افزود : اگر این روزها انقلاب ما زنده است ،و اگر  یاد و نام امام (ره)و نظام  زنده است  قطعا به برکت خون شهدا است .
 وی در ادامه تصریح کرد : خوشحالیم که خادم شهدا و خانواده های آنها هستیم و به این خدمت افتخار می کنیم ، ما وظیفه داریم که به نمایندگی از طرف نظام و مقام معظم رهبری خدمت برسیم و از نزدیک جویای حال خانواده ها باشیم .
در پایان این دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان  پس از استماع به مشکلات و سخنان پدر شهیدان عسکری و از آنان با اهداء لوح یاد بود تقدیر و تجلیل کرد.
لازم به ذکر است شهید رجبعلی عسکری  در ۳  اسفند ماه  1343 متولد و در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۶۰ در منطقه سرپل ذهاب به شهادت رسیده است  و  اسماعیل عسکری در ۳ دی ماه ۱۳۴۴متولد  در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۶۵ در عملیات ولفجر ۸ به درجه رفیع شهادت نائل گشتند ، و محمدعلی نیز متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۴۶ که در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۶۵ در منطقه خرمشهر به درجه والای شهادت رسیدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا