اخبار

انقلاب اسلامی ما حاصل خون شهدا و رشادت جانبازان است

به گزارش تا شهدا؛ حجت‎الاسلام حسن هنرمند ضمن تجلیل از ایثارگران افزود: حضور يافتن در كنار انسان‌هاي بزرگ، صفاي خاصي دارد كه بايد نهايت استفاده را از آن برد.
مدیرکل بنیاد مرکزی بابیان این که انقلاب اسلامی حاصل خون شهدای والامقام و رشادت‌های جانبازان میهن است، گفت: بر مسئولان واجب است تا باتمام توان در راستای خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خدمت کنند.
رئیس بنیاد اراک نیز گفت: همه مابايد قدردان زحمات جانبازان عزيز كه با اهداء اعضاء بدن خود سال‎هاي سال درد رنج و سختي را به جان خريدند و نظام مقدس جمهوري اسلامي را مستحكم و استوار کردند، باشیم.
مرتضی انصاريفر بااشاره به جانفشانی ايثارگران و ارتباط این خصیصه با پرورش پاک این عزیزان در دامن والدینی وارسته، افزود: پدران و مادران شهدا دردامان پاک خود به تربیت و پرورش انسان‎هایی بزرگ پرداختند که در دفاع از میهن اسلامی ازجان گذشتند تاامروز ما در آرامش و امنیت باشیم، پس هرخدمتی فراتر از وظیفه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جامعه ایثارگری، کمترین ادای دین به این عزیزان است.
گفتنی است این دیدار در راستاي اجرای طرح سپاس با جانباز ۵۵درصد محمدرضا عليمرادن، جانباز ۲۵درصد حسين كمال آبادي و جانباز ۵۰ درصد حسين عراقي انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا