اخبار

انقلاب اسلامی با ایثارگری‌های ملت بزرگ ایران به ثمر نشست

به گزارش تا شهدا؛ سلیمانی گفت: برای به ثمر نشستن درخت انقلاب و رشد و شکوفایی آن ملت ایران در طول این سال‌ها هزینه‌های زیادی را پرداخت کرده‌اند که تقدیم هزاران شهید، جانباز و آزاده از بزرگ ترین این هزینه‌ها بوده است.
وی با بیان اینکه عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف از برکت خون پاک شهدا و ایثار و صبر و استقامت خانواده‌های آنان است، تصریح کرد: خانواده شهدا که به عنوان صاحبان اصلی انقلاب خود را سهام‌دار انقلاب می‌دانند در پیشبرد اهداف نظام همواره نقش‌آفرینی داشته و دارند. امام با پشتیبانی ملت مسلمان ایران انقلابی را به پیروزی رساند  که منشأ تحولات عظیم جهانی است.
وی از امام راحل به عنوان فرزند و پدر شهید نام برد و افزود: بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران از خانواده شهدا به عنوان چشم و چراغ ملت ایران نام می‌بردند.
به گفته مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان، جامعه جانبازان نیز از دیدگاه امام راحل جایگاه والایی داشتند تا جایی که آنها را رهبران نهضت انقلاب می‌دانستند.
سلیمانی پشتیبانی از امام راحل و تبعیت از ولایت را مهم‌ترین وصیت شهدا به ملت ایران بیان کرد و افزود: تبعیت از شهدا و حرکت در مسیر اهداف آنان تنها راه مقابله با هجمه‌های دشمنان و خنثی کردن تهدیدات آنان است. استان کردستان از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی همواره پشتیبان این نظام الهی بوده است، تقدیم بیش از پنج هزار و ۴۰۰ شهید نشانه عمق ارادت این مردم به انقلاب و رهبران الهی آن است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان ادامه داد: مردم کردستان بیش از ۹ هزار جانباز و ۸۰۰ آزاده سرافراز را نیز در کارنامه درخشان خود در حمایت از پشتیبانی از انقلاب اسلامی دارد.
سلیمانی به موفقیت‌های فرزندان شاهد در عرصه‌های تحصیلی و علمی اشاره کرد و گفت: امروزه فرزندان شاهد به عنوان یادگاران شهدا افراد تحصیل‌کرده و موفق دارای رتبه‌های برتر هستند.
وی با بیان اینکه اغلب فرزندان شاهد در کردستان با کسب مدارج علمی منشأ خیر و برکات فراوانی برای خانواده و جامعه هستند، تصریح کرد: جامعه ایثارگران استان کردستان همچون دوران دفاع مقدس در صحنه‌های مختلف پشتیبان نظام حضوری فعال و تاثیرگذار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا