اخبار

انقلاب اسلامی الگویی ارزشمند برای مردم عدالت‌خواه جهان است

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی درجلسه کمیته ایثارگران این شهرستان، افزود: انقلاب اسلامی ایران با حضور آحاد مردم و رهبری حضرت امام خمینی(ره) توانست در برابر فشارها و توطئه‌های زورگویان ایستادگی کند و امروز الگویی ارزشمند برای مردم عدالت‌خواه جهان است.
رئیس بنیاد ساوه با اشاره به مفهوم انقلاب گفت: انقلاب اسلامی دارای دو ویژگی است که به واسطه‌ آن ماندگار شده است، اولین ویژگی این انقلاب عظمت انقلاب اسلامی است که به‌قدری بزرگ است که در ظرف درک بشریت نمی‌گنجد و دوم عظمت و اقتدار امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار این انقلاب است.
وی تأکید کرد: پیروزی انقلاب اسلامی مظهر اراده الهی و تجلی قدرت خدا بود، لذا درک عظمت واقعی آن خارج از توان بشر است.
کشفی گفت: پایه‌ریزی انقلاب اسلامی با تقویت حس اعتماد به نفس در ملت‌ها، معادله‌ قدرت را در دنیا تغییر داد و اینک موجب بیداری اسلامی و پایه‌ریزی تمدن نوین و حرکت فرهنگی برای انسان‌های عدالت خواه در جهان شده و دستاوردهای نظام و اقتدار و عزت کنونی کشور در عرصه‌های مختلف بین‌المللی مرهون جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های صدها هزار جوان این مرز و بوم است.
این مقام مسوول در راستای بزرگداشت ایثارگری‌های آن دوران، اهداف جلسه را ارائه برنامه‌های نو و جذاب و ارائه راهکارهای نوین و اجرایی جهت برپایی مراسمات دهه مبارکه فجر و ایجاد شور و نشاط و امید در بین مردم به خصوص نسل جوان عنوان کرد.
رئیس بنیاد ساوه برگزاری یادواره شهدای انقلاب و مهمانی لاله‌ها، دیدار با ایثارگران و آذین بندی اداره و شهر، برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دوران انقلاب، برگزاری همایش‌های مختلف و تجلیل از ایثارگران و خانواده‌های شهدای ادارات، تعویض پرچم‌های مزار شهدا با همکاری پایگاه‌های بسیج، برگزاری مسابقات قرآن در بین خانواده‌های شاهد و ایثارگر، شرکت پیام آوران ایثار در مدارس و خاطره‌گوئی را از مهم ترین برنامه‌های دهه فجر برشمرد.
گفتنی است این جلسه روز سه شنبه ۲۲ دی ماه ۹۴، باحضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا