انشا… شرمنده شهیدان نشویم

تا شهدا: سردار بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در مراسم یادواره شهدای عملیات والفجر ۴ و چهلمین روز جانباختگان حادثه منا که در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد ابتدا با تشکر از مردم اردبیل و حضور گسترده آنان در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: به خاطر زنده کردن یاد شهدا این تجمع ها برگزار می شود و آمده ایم که بگوییم در کنار شهدا هستیم و راه آنان را با تمام قوا ادامه خواهیم داد.
سردار جلیل بابازاده ضمن گرامیداشت یاد شهدای عملیات والفجر۴ و شهدای شاخص آن عملیات افزود: شهدا نیز مانند همه ی انسان های دیگر نور چشم والدین خود بودند اما برای حفظ خاک کشور و ادامه دادن راه امام حسین (ع) جان خود را خالصانه فدا کردند.
فرمانده سپاه استان اردبیل با اشاره به حادثه منا تصریح کرد: ما تا آخرین توانی که در بدن داریم این نوع مراسمات را ادامه خواهیم داد؛ مگر می شود شهید شاپور برزگر، بالا زاده و امثال این ها را از یاد برد؟ مگر می شود زنده به گور شدن ناجوانمردانه حجاج در منا را از یاد برد؟
وی افزود: رزمندگان اسلام در طول جنگ تحمیلی از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند و وظیفه ما این است که یاد آن ها را زنده نگه داریم و از شهدا بیاموزیم که باید در روز های سخت در کنار یکدیگر باشیم و با اتحاد، دشمن را سست و ضعیف کنیم تا انشا… شرمنده شهیدان نشویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا