اخبار

انتخابات ثمره خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس است

به گزارش تا شهدا؛ محمد حسینعلی زاده با بیان اینکه استقبال مردم از انتخابات، نظام اسلامی را در مقابل تهدیدهای دشمنان بیمه می‌کند،گفت: با وجود آن که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان به شیوه‌های مختلف درصدد براندازی نظام  اسلامی بوده‌اند، اما مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف سیاسی و از جمله انتخابات این توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی کرده است.
حسینعلی زاده افزود: امروز اگر دنیا بر روی ایران اسلامی حساب باز می‌کند ناشی از خون پاک شهدا و وحدت، همبستگی همدلی و همگرایی امت اسلامی با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و تبعیت از رهنمودهای هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب است.
وی برگزاری انتخابات مردمی را از دست آوردهای مهم انقلاب اسلامی خواند و گفت: بر مردم و مسئولان لازم است با مشارکت حداکثری در انتخابات سرنوشت ساز هفتم اسفند یکبار دیگر حمایت از آرمان‌های انقلاب و وفاداری به خون شهدا را به زیباترین شکل ممکن به تصویر بکشند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت حیدریه خاطر نشان کرد: انتخاب فرد  اصلح موجب می‌شود شاهد تشکیل مجلسی انقلابی و استکبار ستیز باشیم زیرا این از ویژگی‌های مهم مجلس در نظام اسلامی ایران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا