شقایق ها

انتخابات، جهادی برای ایثارگران و میثاقی با خون شهدا بود

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن هنرمند در جلسه با معاونین بنیاد مرکزی با توجه به مشارکت حداکثری ایثارگران در انتخابات گفت: حضور پرشور و پرشکوه مردم مومن و شریف ایران اسلامی خصوصا ایثارگران استان مرکزی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ مصداق واقعی حماسه سیاسی و پایمردى و برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری ملت بزرگ ایران به انقلاب اسلامی بود.
هنرمند افزود: خداوند متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر، شاهد حضور گسترده و حماسی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه ایثارگران استان مرکزی و کارکنان خدوم بنیاد در پای صندوق های رأی بودیم.
وی گفت: حماسه بزرگ انتخابات که با وحدت، بصیرت، همدلی و همزبانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، ثابت کرد ملت ایران حافظ دستاوردهای انقلاب به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی(ره) است و با اطاعت از ولایت فقیه و رهنمودهای مقام عظمای ولایت، به میثاقی که با خون شهدا بسته است وفادارند.
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: انتخابات صحنه ای است برای جهاد  ایثارگران و میثاقی با خون شهداست و با حضور پررنگ و به موقع برگ زرین دیگری از دفتر رشادت هایشان بود.
هنرمند اظهار داشت: بی تردید این حضور عظیم و حماسی می تواند پشتوانه و راهگشای دولت تدبیر و امید در فضای پسابرجام به منظور سرعت بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت کشور باشد. مسئولان باید بر خود ببالند که خدمتگزار مردمی ولایت مدار و شهید پروری هستند که همواره در هر شرایطی، پای دفاع از انقلاب و حفظ شعائر انقلابی و اسلامی با همه وجود ایستاده اند و ادامه دهنده راه شهیدان هستند.
وی در پایان بیان داشت: لازم میدانم از همه‌ جریانهای سیاسی که با احساس مسئولیت در این آزمون بزرگ شرکت کرده‌اند، و نیز از مجریان و ناظران انتخابات که با تلاش طاقت‌فرسا، بار این مسئولیت قانونی را بر دوش کشیدند و با صداقت و امانت،‌ آراء مردم را صیانت کردند و از رسانه‌ ملی که با هنرمندی و ابتکار، فضای حماسه و حضور را رونق بخشید، و از متصدیان نظم و امنیت که آسایش ذهنی مردم را تأمین کردند، و از دیگر رسانه‌ها که به هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات کمک کردند، و از نامزدهای رأی آورده و یا رأی نیاورده، صمیمانه سپاسگزاری کنم./ایثار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا