اخبار

امنیت و اقتدار کشور را مدیون "شهدا"هستیم

به گزارش تا شهدا؛ نشست نمایندگان ایثارگران ادارات و ارگان های دولتی استان کرمانشاه، به منظور تبیین برنامه “روز بزرگداشت شهدا” صبح امروز دوم اسفندماه ۹۴، در سالن جلسات بنیاد کرمانشاه برگزار شد.
خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه در سخنانی در این نشست با تقدیر از همکاری های دستگاه های اداری استان در برگزاری مناسبت های مختلف بنیاد گفت: “شهدا” کسانی هستند که حق بزرگی بر عهده همه آحاد جامعه اسلامیمان دارند، چرا که امنیت و آسایشی را که امروز ما از آن برخورداریم مدیون ایثارگری های این شهدای والامقام است. 
شهیدی با اشاره به درپیش بودن بیست و دوم اسفند ماه سالروز بزرگداشت شهدا افزود: “روز بزرگداشت شهدا” در واقع ارج نهادن به اقتدار، رشادت و شجاعت مردان بزرگی است که بی هیچ بهانه ای تثبیت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با گذشتن از جان و هستی خود به ثمر رساندند.
وی خاطرنشان کرد: ما هرچه در جهت احیای نام و یاد شهدا گام برداریم در حقیقت نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه ای گرانبها و ماندگار است که جامعه اسلامی را بسوی کمال و پیشرفت و معنویت رهنمون می سازد.
در ادامه این نشست نمایندگان ایثارگران ادارات استان، نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه مطرح کرده که در نهایت برخی از برنامه های اجرایی “روز بزرگداشت شهید” به شرح ذیل مصوب شد.
 تجلیل از مادران و همسران شاهد و ایثارگر، برگزاری همایش نخبگان شاهد و ایثارگر، تبلیغات محیطی، دیدار و سرکشی از ایثارگران، غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی، برپایی نمایشگاه عکس، بازدید رایگان از موزه های استان و چندین برنامه فرهنگی دیگر که متعاقبأ اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا