اخبار

امنیت ملی در گرو زنده نگه داشتن فرهنگ جهاد و شهادت است

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری در دیدار با علیرضا رحیمی زاده و رمضان شکوری از کارکنان جانباز بنیاد شهرستان ری با بیان اینکه نظام ما یک نظام سربلند است که در آن مردم حاکم بر سرنوشت خود هستند، افزود: نظام اسلامی امروز الگوی بیشتر کشورها است چرا که مردم سالاری دینی در آن حاکم است.
وی گفت: یکی از عوامل پیروزی انقلاب و دفاع مقدس ما باور به فرهنگ ایثار و شهادت و اعتماد به جانفشانی در راه نظام اسلامی است.
نصیری با بیان اینکه جانبازان با صبر و استقامت از حقانیت نظام اسلامی دفاع کردند، گفت: این بزرگان با تحمل شکنجه‌ها، عنوان پرافتخار اسوه ایثار را از آن خود کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: ما ملکف هستیم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم که تقدیر و دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگران نیز در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
به گفته وی احترام و ارزش قائل شدن برای جامعه ایثارگری تکلیف و رسالت تمامی اقشار مختلف مردم است.
نصیری گفت: خانواده شهدا و ایثارگران هم به تعبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) چشم و چراغ ملت اند و ما امیدوار هستیم که بتوانیم قدردان شهدای گران‌قدر باشیم و راه آنها را ادامه دهیم؛ چراکه هرچه داریم به برکت خون شهداست.
نصیری با تاکید بر رفع سریع نیازهای خانواده شهدا و ایثارگران، تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات خانواده ایثارگران بسیار حائز اهمیت است و بنیاد رسیدگی به مشکلات آنان را در اولویت قرار داده و نهایت تلاش و مساعدت در این زمینه را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.
وی گفت: خانواده‌های معظم شهدا در تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی نقش ارزنده‌ای داشته‌اند و ما به عنوان خدمتگزاران این عزیزان باید نهایت تلاش را انجام دهیم.
نادر نصیری با حضور در منزل علیرضا رحیمی زاده و رمضان شکوری از کارکنان جانباز بنیاد شهرستان ری با این عزیزان دیدار و گفتگو کرد.
در پایان این دیدار معنوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اهدای لوح از این عزیزان قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا