اخبار

امدادهای غیبی در عملیات طریق القدس نمایان بود

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی افزود: عملیات طریق‌القدس از عملیات‌های مشترک سپاه و ارتش در طی جنگ ایران و عراق بود، این عملیات بامداد هشتم آذر ۱۳۶۰ با رمز «یا حسین» در منطقه عمومی بستان و غرب سوسنگرد آغاز شد.
رئیس بنیاد ساوه گفت: انگيزه شهادت طلبي در رزمندگان اسلام و در آستانه فرا رسيدن ماه محرم، برجسته‌ترين ويژگي اين عمليات بود و در این عملیات دشمن شکست سختی را متحمل شد.
کشفی با ابراز خرسندی، توفیق حضور در منازل نورانی شهدا و تلاش در زمینه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را یک وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی دانست و تصریح کرد: در مقابل رسالت خطیری که انقلاب اسلامی بر دوش مسئولان در این زمینه گذاشته است، تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات آنان کمترین کاری است که می‌تواند انجام شود.
وی در ادامه افزود: شما خانواده‌های شهدا و جانبازان مایه‌های افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روید و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران افتخار بزرگ ما خادمین شهداست.
این دیدار یکشنبه هشتم آذر۹۴ در سالروز عملیات طریق‌القدس با خانواده‌های شهدای این عملیات انجام شد.
لازم به ذکر است شهید مسعود ممتازی و محمد غلامی هر دو اعزامی از بسیج، در سال ۱۳۶۰ عملیات طریق‌القدس در منطقه بستان به فیض عظیم شهادت نائل شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا