امام جمعه صغاد: دشمن ارزش هایی را که شهدا پای آن جان داده اند را نشانه گرفته است

به گزارش تا شهدا به نقل از آباده نما، یادواره ۱۱ شهید دانش آموز شهر صغاد در دبیرستان هاجر این شهر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین صغاد، فرمانده سپاه ناحبه آباده، مسئول بسیج دانش آموزی و جمعی از مسئولین آموزشض و پرورش نیز حضور داشتند، حجت الاسلام علی زعیم طی سخنانی استکبار ستیزی را پیام مهم ۱۳ آبان دانست و گفت: ۱۳ آبان حاصل تفکر و شعور حسینی دانش جویان و دانش آموزان در مبارزه با صاغوت زمانشان بود که این روحیه باید حفظ شود.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دست استکباری آمریکا را در ایران قطع کرد، یاد آور شد: آمریکایی ها از همان روز ۲۲ بهمن برای براندازی نظام نقشه می کشیدند که اسناد آنن بعد از تسخیر لانه جاسوسی در تهران رو شد.
امام جمعه صغاد با بیان اینکه امروز آمریکا به بهانه توافق هسته ای تمام قوای خود را برای ایجاد نفوذ در کشور متمرکز کرده است، گفت: فضای پسا برجام امتحانی برای همه ملت و مسئولین خواهد بود که در صورت غفلت سیلی محکمی از دشمن خواهیم خورد.
حجت الاسلام زعیم با بیان اینکه شهدا جان عزیز خود را فدای دفاع از ارزش های انقلاب کردند خاطر نشان کرد: همان ارزش هایی که شهدا پای آن جان دادند، امروز در پروژه نفوذ دشمن نشانه گرفته شده اند.
وی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان حساس ترین قشر در این پروژه نفوذ هستند، تصریح کرد: کمرنگ کردن شعار "مرگ بر آمریکا" یکی از این اقدامات صورت گرفته است که با هوشیاری شما عزیزان این طرح دشمن نیز ناکام خواهد ماند.
روایتگری، شعر و دکلمه خوانی، مداحی ونمایش کلیپ ویژه شهدای صغاد از دیگر برنامه های این یادواره بود.
در پایان مراسم از خانواده چند تن از شهدای دانش آموز نیز تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا