اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهیدان است

تا شهدا: سردار قدرت الله احمدی پور روز شنبه به اتقاق فرماندار جوانرود و جمعی از مسئولان در دیدار با خانواده های شهدا افزود: ما بعنوان وارثان خون شهدا وظیفه داریم تا با گرامیداشت یاد و خاطره آن عزیزان و تعظیم و تکریم خانواده های آنان، فرهنگ ناب ایثار و شهادت را نهادینه کرده و با قدرت و صلابت راه آنان را استمرار ببخشیم.

وی با بیان اینکه الگوگیری از اخلاص و ایمان شهدا، وظیفه همه مردم است، اظهار کرد: بایستی در انتقال پیام این حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان تلاش شود.
فرماندار جوانرود نیز خدمت به خانواده های معظم شهدا را از وظایف مهم مسئولان دانست. 
آرش لهونی افزود: داشته های کشور و انقلاب مرهون خون شهدا و صبر و مقاومت خانواده های این عزیزان است و با فداکاری های شهدا و خانواده های آنان کشور به مجد و عظمت رسیده است.
وی تصریح کرد: مسئولان شهرستان جوانرود در همه حوزه ها آماده خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران هستند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جوانرود نیز حفظ آرمان های شهدا و ادامه راه آنان را مهم ترین تکلیف نسل امروز عنوان کرد و گفت: توجه به خانواده های شهدا توجه به همه ارزش هاست.
امان الله وطن دوست افزود: اکنون عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت های جانبازان و شهدای گرانقدر انقلاب بوده که باید همواره به آنان ارج نهاده شود.
وی تصریح کرد: خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان تمام وجودشان را برای مردم و انقلاب و اسلام گذاشتند و ما نیز موظفیم در خدمت آنان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا