اقتدار ايران پاي ميز مذاکره به برکت خون شهدا است

تا شهدا – احمدرضا پوردستان در مراسم يادواره اميران، سرداران و شهيدان شهرستان سيمرغ با اشاره به قيام عاشورا و دو پيام حضرت زينب(س)، اظهار داشت: يکي از دو پيام حضرت زينب(س) مبني بر اين که «خداوندا اين قرباني را از اهل بيت بپذير» يادآور آن است که آن حضرت با توجه به اين که امام حسين(ع) با تمام ظرفيت براي خدمت به دين خدا وارد عمل شدند اما باز هم براي پذيرش قرباني از سوي خداوند استغاثه کردند و اين همان درسي است که به ما مي‌آموزد براي خدمت به دين خدا اين گونه وارد عمل شويم.
وي در ادامه با اشاره به پيام دوم حضرت زينب(س) زماني که با دست و پاي در زنجير به ابن‌زياد فرمودند: «چيزي جز زيبايي نديدم» به آن معنا است که حضرت زينب و اهل بيت فرجام راه را که جز شهادت و رسالت نبود، به خوبي مي‎دانستند و منتظر فرش قرمز نبودند و به تکليف خود عمل کردند.
فرمانده نيروي زميني ارتش اين دو پيام را چراغ راه شهدا و نظام دانست و افزود: اين بزرگواران با شناخت وارد راه شدند و توانستند مقابل استکبار ايستادگي کنند.
فرمانده نيروي زميني ارتش خاطرنشان کرد: اگر امروز مسؤولان سياسي ايران با قدرت حرف حق را در مجامع بين‌المللي بيان مي‌کنند و در طرف ديگر ميز مذاکره ۶ کشور قدرتمند هسته‌اي مي‎نشينند به برکت خون شهدا است که اقتدار ايران اسلامي را به جهانيان ثابت کردند.
وي با برشمردن خدمات ارزنده شهيد کشوري با بيان اينکه شهيد کشوري در خانواده متدين و انقلابي رشد کرد، افزود: شهيد کشوري که بعد از استخدام در هوانيروز به جهت داشتن سابقه راسخ مذهبي به وظايف ديني خود در دوران ستمشاهي در راستاي حفظ انقلاب اسلامي ايران نيز عمل کرد.
پوردستان با تاکيد بر اين که همه اقدامات اين شهيد براي جلب رضاي خدا بود و اخلاص و اميد را در پيشينه کاري خويش قرار مي‌داد، افزود: شهدا با تلاش مجاهدانه خود اقتدار و امنيت را براي ايران اسلامي به ارمغان آوردند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا