اقتدار، صلابت و قدرت نظامی را مدیون شهدا هستیم

تا شهدا؛ یادواره شهدای روستای کراب با حضور مسئولین نظامی و انتظامی و جمعی از اعضای شورای شهر به همراه تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در حسینیه امام علی(ع) این روستا برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام محمد شرفی مدرس حوزه و دانشگاه ضمن تسلیت  فاجعه منا اظهار کرد: رژیم آل سعود با سوء مدیریت خود نشان داد که  صلاحیت کلیدداری خانه خدا را ندارد.
وی افزود: آل سعود هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی را جدی بگیرد در غیر اینصورت همانطوری که  فرزندان انقلاب در طول هشت سال دفاع مقدس جهانیان را پشیمان کردند آنان را پشیمان می‌کنند.  
وی در ادامه با اشاره به دشمنی‌های نظام استکبار علیه ایران وعدم موفقیت آنها در این راه ، مردم ایران را وفادارترین مردم به نظام دانست وگفت: ملت ایران با تاسی از سخنان امام(ره) و پیروی از سخنان مقام معظم رهبری و وفاداری به شهدا و آرمانهای این عزیزان به خوبی دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کردند.
حجت الاسلام شرفی افزود: شهدا و ایثارگران سلامت خود را با خدا معامله کردند و ما باید همیشه قدردان خانواده‌های آنان باشیم.
وی با اشاره به امنیت پایدار امروز ایران اسلامی افزود: امروز اگر این کشور دارای اقتدار و صلابت و قدرت نظامی و امنیتی است شکی نیست که مرهون مجاهدتهای این شهدای بزرگوار است و ما همگی مرهون این عزیزان هستیم.
لازم به ذکر است در پایان مراسم مردم روستا با حضور بر مزار شهدا یاد آن عزیزان را گرامی داشتند و از خانواده‌های  معظم شهدای این روستا تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا