اخبار

افتتاح سیستم گرمایش گلزار شهدای روستای شیخ شبان

به گزارش تا شهدا؛ سیستم گرمایش گلزار شهدای روستای شیخ شبان با مشارکت بنیاد شهید و امورایثارگران، اداره صنعت ، معدن و تجارت و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران راه اندازی شد.
قدرت الله رییسی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گفت: با توجه به سرمای شدید هوا در استان چهارمحال و بختیاری اکثر گلزار های شهدا بصورت مسقف ساخته می شوند  و گلزار شهدای این روستا نیز جز گلزارهایی است که کار ساماندهی آن به پایان رسیده است.
وی افزود: گلزار شهدای شیخ شبان هر هفته میزبان کاروان های راهیان نور می باشد که از این مسیر به مناطق غرب و جنوب اعزام می شوند و برنامه های فرهنگی بسیاری در این گلزار هم برای این کاروان ها و هم در طول سال انجام می پذرید.
رییسی اظهار داشت: با توجه به برودت شدید هوا در این مناطق، این گلزار نیاز به سیستم گرامیشی داشت که به لطف خدا و با مشارکت بنیاد شهید و امورایثارگران و اداره صنعت ، معدن و تجارت و خانواده های معظم شهدای این روستا با اعتبار بالغ بر۲۱۵ میلیون ریال نصب و راه اندازی شد.
نعیم امامی مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ضمن تبریک ولادت پیامبر اعظم صلوات الله علیه و هفته وحدت گفت: قدم برداشتن در راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه ما و همه مسئولین است و در مقابل رشادت های شهدا و ایثارگران ناچیز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران با اهدا لوح سپاس از زحمات مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت تقدیر کرد.
گفتنی است، روستای شیخ شبان در دوران ۸ سال دفاع مقدس۸۴ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است و در فاصله ۳۵ کیلومتر شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا