اخبار

استقلال و ابهت نظام مدیون شهیدان، جانبازان و آزادگان است

به گزارش تا شهدا؛ روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان از خانواده های معظم چهار شهید والامقام شهرستان، شهید سید احمدرضا صالحی، شهید علی بابا بهرامی، شهید پیرعلی مدملیل، شهید یدالله احمدی و ۲جانباز سرافراز احمدی و درویشی دیدار کردند.
در این دیدارها علیرضا شیخ رباط رییس بنیاد مسجدسلیمان در سخنانی اظهار داشت: استقلال و ابهت نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون و مرهون خون پاک شهیدان همیشه جاوید و ایثارگری جانبازان و آزادگان سرافرار ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: والدین بزرگوار شهدا با تقدیم جگرگوشه هایشان برای دفاع از دین و میهن عزیزمان تا همیشه تاریخ اسلام و ایران را در مقابل هرگونه تعرض دشمنانمان بیمه کردند.
همچنین رشیدی رییس اداره اوقاف مسجدسلیمان گفت: بقا، عزت، شرف و اقتدار نظام بی شک در گرو حفظ و ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت است.
وی افزود: همسر و خانواده جانبازان به لحاظ صبر و تحملی که در برابر صدمات ناشی از جراحات وارده بر جانبازان عزیز به ویژه ضایعه های شیمیایی و اعصاب و روان از خود نشان می دهند اجری کم تر از این عزیزان ندارند و باید به این کار افتخار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا