استاندار یزد درگذشت والده شهید ˈبرهان پورˈ را تسلیت گفت

به گزارش تا شهدا؛ روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان در بخشی از پیام میرمحمدی آمده: خبر درگذشت مادر بزرگوار شهید گرانقدر علی برهان پور، مرحومه خانم فاطمه ثابت القول موجب تأثر اینجانب گردید. 

این پیام می افزاید: آن بانوی مخلص، مؤمن و فرهنگی سالهای بابرکت عمر خویش را در سایه سار قرآن و محبت اهل بیت عصمت و طهارت و خدمت به خانواده های معزز شهدا و فرهنگ و ادب این دیار سپری نمود که قطعاً باقیات الصالحاتی برای آن مرحومه خواهد بود.

همچنین مدیر کل آموزش و پرورش استان هم در این زمینه پیام تسلیتی صادر کرد .

در پیام احمد شیرزاد آمده: درگذشت فرهنگی فرهیخته ، مادر شهید و خادم الشهدا سرکار خانم فاطمه ثابت القول که عمری را با عزت و افتخار به تعلیم و تربیت فرزندان این دیار به ویژه یادگاران گرانقدر شهدا سپری کرد به تمامی بازماندگان و همه فرهنگیان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .

ˈفاطمه ثابت القول ، نمونه بارزی از یک بانوی مسلمان بود که برای خدمت به اسلام و انقلاب از تمام دارائی خود مایه گذاشتˈ.

ˈفرزند برومندش را به اسلام تقدیم کرد و آن روز که رزمندگان اسلام به حمایت و کمک نیاز داشتند در زمره حامیان رزمندگان اسلام بود و هزینه یک رزمنده را متقبل شد که مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفت و ایشان در سخنان خود از فداکاری این بانوی یزدی تجلیل کردندˈ .

شیرزاد اضافه کرده: در سنگر تعلیم و تربیت نیز مدارس شاهد را برای خدمت برگزیده بود تا خادم الشهدا باشد و برای تربیت یادگاران شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نکرد .

به همین مناسبت مجلس بزرگداشتی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، یکشنبه ۵ مرداد ۹۳ بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهید صدوقی برگزار می شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا