استاندار کرمان: فرهنگ شهادت و ایثارگری برای نسل جوان ترویج شود

تا شهدا: علیرضا رزم حسینی بعد از در دیدار با خانواده معظم ۳۵ تن از شهدای مدافع حرم سراسر کشور ضمن تاکید بر جایگاه شهید و شهادت در دین اسلام اظهار داشت: آنچه موجب شده انقلاب اسلامی با وجود تمام توطئه‌های دشمنان بقای خود را حفظ کند، به برکت وجود شهدا است.
استاندار کرمان بیان کرد: امنیت و آرامشی که امروز در جامعه حاکم است مرهون خون پاک شهدا است و خوشبختانه با وجود گذشت ۳۶ سال از عمر نظام اسلامی، با سربلندی و ایستادگی و مقاومت حضور داریم به برکت انسجام داخلی و رهبری مقام معظم رهبری و وحدت مردم است.
رزم‌حسینی افزود: لازم است فرهنگ شهادت ترویج یابد و برگزاری این نوع یادواره‌ها نقش به سزایی در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارد.
وی گفت: اگر امروز در مذاکرات هسته‎‌ای موفقیت‌هایی حاصل شده به برکت خون شهداست و لازم است همه ما راه شهدا را ادامه دهیم و آن را ارج دهیم.
وی با اشاره به گسترش ارتباطات و وابستگی ملل مختلف به یکدیگر بیان داشت: در شرایط کنونی ترویج فرهنگ ایثار بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد.
استاندار کرمان تاکید کرد: نسل امروز که با دوران دفاع مقدس فاصله دارد و بر ما واجب است نسبت به حفظ و حراست از دستاوردهای شهدا تلاش کنیم.
* تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا