استاندارهرمزگان : ملت ایران قدردان فداکاری و رشادت شهیدان و جانبازان است

تا شهدا:  استاندار هرمزگان گفت: ملت بزرگ ایران قدردان فداکاری شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده آنان است و فرهنگ ایثار و شهادت در میان ملت ایران زنده است و جریان دارد.
استاندارهرمزگان : ملت ایران قدردان فداکاری و رشادت شهیدان و جانبازان است
به گزارش ایرنا، جاسم جادری استاندار هرمزگان چهارشنبه به مناسبت هفته دولت وسالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) با خانواده شهید رضایی و جانباز نوری در بندرعباس دیدار کرد و از مجاهدت و ایثار این بزرگواران قدردانی کرد.
استاندارهرمزگان در این دیدارها، ملاقات و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را وظیفه مسوولان دانست وافزود: اقتدار و امنیت و آرامش ایران اسلامی مرهون رشادت و فداکاری شهدا و جانبازان بزرگوار است و ما وظیفه داریم که از این فداکاری ها قدردانی کنیم.
جادری ادامه داد: ملت بزرگ ایران نیز قدردان فداکاری شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده آنان است و فرهنگ ایثار و شهادت در میان ملت ایران زنده است و جریان دارد.
وی افزود: دولت تدبیر و امید نیز توجه ویژه ای به امور خانواده شهدا و ایثارگران داشته و ما نیز در استان هرمزگان رفع مشکلات این بزرگواران را در اولویت قرار داده ایم.
استاندار هرمزگان در این دیدارها با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهید رضایی و جانباز نوری تجلیل و قدردانی کرد.
استان هرمزگان بی شاز یک هزارو ۲۶۰شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که در طول دوران پیروزی انقلاب ، مبارزه با منافقین ، هشت سال دفاع مقدس ، مبارزه با اشرار ومواد مخدر ، آبهای خلیج فارس و درگیری مستقیم آمریکا، شهدای ایرباس ومکه مکرمه به شهادت رسیدند.
* ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا