اخبار

اساس کار مؤسسه ایثار، رضایت مندی خانواده های شاهد و ایثارگر است.

به گزارش تا شهدا؛ همایش سه روزه مسئولین مالی مؤسسه ایثار سراسر کشور با هدف آموزش نحوه فروش به مسئولین مالی مؤسسه، صبح امروز با حضور نمایندگان ۲۴ استان کشور در سالن جلسات بنیاد کرمانشاه برگزارشد.
حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این نشست با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) به این میهمانان خوش آمد گفت.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه به عنوان یک استان مرزی از آغاز تا پایان جنگ تحمیلی درگیر این جنگ نابرابر بوده و به قولی شروع و پایان جنگ که به عملیات غرور آفرین مرصاد ختم می شود، در استان سلحشور کرمانشاه رخ داده است.
حجت الاسلام عسگری اظهار کرد: استان کرمانشاه با تقدیم ۹۸۰۰ شهید گرانقدر، ۲۰ هزار و پانصد جانباز صبور و ۱۸۰۰ آزاده سرافراز، نقش ویژه ای را دفاع از کشور و آرمان های نظام مقدس اسلامی برعهده داشته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از نقش زنان این استان سخن گفت و افزود: مادران این دیار با الگو قراردادن حضرت زهرا(س) فرزندان دلاوری را تربیت کردند که توانستند هشت سال جنگ نابرابر را با استکبار حانی به رهبری آمریکای جنایتکار را اداره کنند و همچنین همسران شهدا، جانبازان و ازادگان نیز در این عرصه منشاء اثر بوده و ایثارگری خود را به نحو احسن به اثبات رساندند و بواقع مردان و زنان استان کرمانشاه برای همیشه تاریخ نامی ماندگار از خود برجای گذاشتند. 
حجت الاسلام عسگری در ادامه با یادی از رشادت های خلبان شهید شیرودی در سرپل ذهاب و پادگان ابوذر افزود: یکی از نمونه های ایثارگری در استان کرمانشاه را می توان شهید شیرودی نام برد که در آن روزهای سخت و غم انگیز استان کرمانشاه چنان شجاعت و حسارتی از خود به یادگار گذاشت که هیچوقت آن دلاوری ها از صفحه روز گار محو نخواهد شد و به همین خاطر بعد از شهادت این بزرگمرد و تولد فرزند پسر این شهید عزیز نام ابوذر را برای فرزندش انتخاب کردند. 
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در پایان با تقدیر از فعالیت های مطلوب مؤسسه ایثار یادآور شد: حرکت هدفمند و با انگیزه این مؤسسه تلاشگر که در راستای خواسته های جامعه ایثارگری گام برداشته و جلب رضایت مندی هرچه بیشتر این عزیزان را دنبال می کند و انصافأ شادابی و سلامتی جامعه ایثارگری را فراهم کرده است.
این همایش سه روزه پنجشنبه این هفته به کار خود پایان می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا