اخبار

از خانواده شهدای منطقه ۱۶ تجلیل شد

به گزارش تا شهدا؛ مراسم تجلیل از خانواده های شهدای منطقه ۱۶ با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۱۹و۱۶ و شهرداری برگزار شد.
به گزارش «ایثار تهران»،  مراسم تجلیل از خانواده شهدای منطقه ۱۶ با حضور غفوری رئیس بنیاد شهید منطقه ۱۹و۱۶ ، میرزاقلی شهردار منطقه و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.
میرزا قلی شهردار منطقه ۱۶ دراین مراسم با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب گفت: این انقلاب ثمره خون ارزشمند شهدای انقلاب اسلامی و همچنین دفاع مقدس است که به دشمنان اجازه نداده اند تا به این خاک تجاوز کنند.
وی درادامه اظهار داشت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا  و زعامت مقام معظم رهبری  توانسته انقلاب اسلامی را به عنوان الگویی برای سایر کشورها معرفی کند تا همه مظلومان  در مقابل ظالمان به  پا خیزند.
مهندس میرزاقلی  با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: ملت ایران با حضور در همه عرصه‌ها در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و راهپیمایی‌ها نشان داده‌اند که پشتیبان نظام اسلامی و ولایت هستند. حضور و شرکت  مردم در این رویداد مهم موجب  تقویت انقلاب وخنثی شدن توطئه‌های دشمنان می شود.
محمد غفوری  رییس بنیاد شهید منطقه نیز  با تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی  انقلاب اسلامی  گفت: پیروزی ملت ایران بر طاغوت ستمشاهی در ۲۲بهمن ماه ۵۷ معجزه بزرگ قرن  بود که هدیه ای از جانب خداوند برای ملت شریف ایران  می باشد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح از خانواده های شهیدان فرامرز سیف اللهی، محمدرضا تشویشی، نادر رضا قلی، عبدالله پورعبدالله، ناصر سلطانی، ابراهیم عابد، علی مطلب زاده، محمد یاوری تاش، منوچهر شجاعی، جابر سبحانی، فریدون نوری و جعفر اکبری تقدیر شد.
پخش کلیپ های سخنرانی حضرت امام خمینی (ره) و تظاهرات  وصحنه های حوادث و سرودهای دوران انفلاب بخش دیگری از  برنامه های این مراسم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا