اخبار

از برکت خون شهدا، برای صیانت از ارزش‌های انقلاب، استفاده کنیم

به گزارش تا شهدا؛ استاندار قزوین با تأکید بر لزوم تسریع در روند امور مرتبط با برگزاری کنگره شهدای استان قزوین گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای پیش رود که برای اوایل نیمه دوم سال آینده بتوانیم کنگره شهدای استان را برگزار کنیم.
وی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۷۰ درصد آثار شهدای استان قزوین جمع‌آوری شده است، عنوان کرد: برای اینکه یک کار روشن و منظم دنبال کنیم و از کلی‌گویی خارج شویم، هر یک از کارگروه‌ها باید تا پایان سال برنامه عملیاتی خود را برای سال آینده مشخص کنند.
استاندار قزوین تصریح کرد: دستگاه‌های معین و پروژه‌هایی که در نظر گرفته شده باید برنامه خود را برای اجرایی کردن این پروژه‌ها آغاز کنند و از ظرفیت‌ها و امکانات تمام دستگاه‌ها برای این امر استفاده کنیم.
همتی گفت: کار جامعی باید انجام دهیم که قطع‌ به یقین انجام چنین کاری نیاز به زمان بیشتری دارد بنابراین نگاه ما به این موضوع باید مستمر و دائمی باشد و برنامه‌های مختلف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدت نیز باید در طول هم باشند تا به عنوان یک جریان پویا و اثرگذار تمام حوزه‌ها از آن الهام بگیرند.
وی با اشاره به وضعیت اجرای پروژه مرکز فرهنگی که پیش از این از آن به عنوان باغ موزه دفاع مقدس یاد می‌شد، گفت: با توجه به اینکه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان قزوین یک پروژه عظیم و مهم است باید به صورت فاز به فاز مشخص شده و در هر سال یک فاز اجرایی شود و اگر قرار است در یک دوره سه ساله به بهره‌برداری برسد در هر سال یک فاز را افتتاح کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا