اخبار

ارزش ايثارگري شهدا و خانواده آنها هيچ زماني فراموش نمي‌شود

به گزارش تا شهدا؛ مرتضي انصاريفر ضمن تبریک دهه فجر به خانواده شهید افزود: خانواده شهدا سرمايه‌هاي معنوي خود را به نظام، انقلاب، دين و مملکت اهدا کرده‌اند و اگر ايران امروز درجهان و منطقه آسايش و امنيت دارد، نتيجه ايثارگري و ايستادگي شهدا و خانواده آنهاست که همه مابايد قدر این ایثار رابدانيم.
رئیس بنیاد اراک ادامه داد: ارزش ايثارگري شهدا، خانواده شهدا و ايثارگران و جانبازان هيچ زماني کهنه نمي‌شود و نظام جمهوري اسلامي همواره از اين توشه ارزشمند حفاظت مي‌کند.
رئیس دانشگاه آزاد اراک نیز اظهار داشت: اگر استکبار آن رشادت‌ها را نمي‌ديد، به اين راحتي سازش نمي‌کرد و تسليم حقانيت ايران نمي‌شد، چراکه آنها هميشه ازگزينه جنگ روي ميز سخن مي‌گفتند.
علیرضا نظام‌آبادی افزود: خصومت ابرقدرت‌ها امروز و فردا با اجراي برجام برطرف و دردنيا حقانيت ايران ثابت مي‌شود که اين نتيجه رشادت‌هاي شهدا و ايثارگران در دفاع مقدس و صبوری خانواده‏هایشان است.
وی خاطرنشان کرد: هرچه سربلندي ايران و نظام دارد ازايثارگري و خون پاک شهداست و ما بايد خودمان را مديون خانواده شهدا بدانيم و اين تعارف نيست.
گفتنی است این دیدار روز دوشنبه ۱۲ بهمن ۹۴ باحضور عليرضا نظام‌آبادي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اراك و هيئت همراه و رئيس بنياد شهيد اراك و معاونين وی باخانواده شهید بهرام انزلچي انجام و ازایشان تجلیل شد.
شهيد بهرام انزلچي متولد ۱۳۴۴ درمنطقه فاو عمليات والفجر ۸ درتاريخ ۲۷ بهمن ۶۴ به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا