خبر فوری

ارائه خدمات بهتر به ایثارگران در گرو شناسایی نقاط آسیب پذیر بنیاد است

تا شهدا؛ در نشستی با حضور حجت الاسلام هادی عسگری مدیر کل بنیاد کرمانشاه مهدوی فر مسئول دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش بنیاد شهید و امور ایثارگران از زحمات چند ساله فرج اله کلهر مسئول گزینش بنیاد تقدیر و روان بخش یزدانی به عنوان مسئول جدید این حوزه معرفی شد.
در ابتدای این نشست حجت الاسلام عسگری در سخنانی گزینش را از مهمترین بخش ها در مجموعه بنیاد برشمرد و افزود: با عنایت به اینکه گزینش دروازه ورودی به این نهاد مقدس است پس به خوبی می توان بسیاری از مشکلات اداری و نیازهای سازمان را از این طریق سامان بخشید.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: یقینأ دقت لازم و کافی در مراحل ابتدایی گزینش خود می تواند از بروز خیلی از آسیب ها جلوگیری کرده و زمینه حضور افرادی توانمند و معتقد به مبانی و ارزش های ناب اسلامی در بنیاد را فراهم کرد.
مسئول بنیاد استان در ادامه آسیب شناسی اداری را یکی از کارکرد های هیئت گزینش عنوان کرده و افزود: با بررسی نقاط آسیب پذیر در بنیاد و حل و فصل آن به خوبی می توانیم به اهداف سازمانی دست پیدا کرده و خدمات بهتری را به ایثارگران ارائه کنیم.
در ادامه مجید مهدوی فر مسئول دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش بنیاد نیز گزینش را از حساسترین بخش های بنیاد برشمرد و اظهار داشت: کار گزینش از امور مهمی است که با روح و روان مسئولین این حوزه سر و کار داشته و حساسیت خاصی را می طلبد.
مهدوی فر افزود: بنیاد یک سیستم و مجموعه ای به هم پیوسته است که بایستی همه ما برای تحقق هرچه بهتر اهداف این سازمان تلاش کنیم و این امری است که با همکاری و همفکری دیگر بخش های اداری قابل حصول و دست یافتنی است./ایثار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا