اخبار

اخلاص بارزترین خصوصیات "شهدا" بوده است

تا شهدا؛ به مناسبت فرا رسیدن سالگرد عملیات غرور آفرین کربلای ۵، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلام آباد غرب یادواره شهدای گرانقدر این عملیات در روز چهارشنبه بیست و سوم دی ماه ۹۴، با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در  مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم با شکوه که جمع کثیری ازمسئولین و اقشار مختلف مردم و نیز رئیس بنیاد این شهرستان حضور داشتند، حجت الاسلام محمدی پور امام جمعه اسلام آبادغرب در سخنانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای گرنقدر عملیات کربلای ۵ گفت: اگر امروز ابرقدرت ها علیرغم همه توطئه هایی که برای ضدیت با نظام اسلامی داشته اند می بینیم که در برابر ایران اسلامی سر تعظیم فرود می آورند به یقین به خاطر رشادت ها و ایثارگری ها و عشق به راه شهادت و ولایت است که در همه مردم ما وجود دارد .
 امام جمعه اسلام آباد افزود: باید تأمل کنیم که “شهدا” در مقابل این همه از خود گذشتگی که از خود نشان داده اند از ما چه خواسته اند و ما باید چگونه راه آنان را ادامه دهیم.
 وی صیانت از آرمان های بلند نظام و ایستادگی در برابر دشمنان را از اهداف و خواسته های شهدا برشمرده و اضافه کرد: یکی از خصوصیات بارز”شهدا” خلوص نیت و اخلاص آنان بوده که نقش محوری را در زندگی آنان داشته و موجب آن شده است که شهدای عزیز در عین گمنامی جان فشانی کنند.
محمدی پور در پایان خاطره ای را از یکی از شهدای والامقام عملیات کربلای ۵ بیان کرد.
در ادامه این مراسم مداح اهل بیت(ع) محسن محمدی در وصف شهدای گرانقدر به مدیحه سرایی پرداخته و سپس از خانواده شهید معظم ابراهیم غلامی (از شهدای عملیات کربلای پنج ) تجلیل شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا