احداث آرامگاه تک‌ مزاری شهید غواص عزیزالله راوند

به گزارش تا شهدا؛ احمد دانشی امروز با اشاره به گزارش «کوتاهی مسئولان نسبت به شهید غواص راوند در ریگان»، اظهار داشت: آن چه که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، از برکت خون شهدای گرانقدر و مجاهدت ایثارگران است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بم، ریگان، فهرج و نرماشیر بیان داشت: در شهر گنبکی و گلزار شهدای حسن‌آباد، شهدای دیگری هم دفن هستند و شهید راوند به اصرار خانواده شهید در جوار قبر مرحوم پدرش دفن شده‌است.
دانشی ابراز داشت: از ابتدا مسئولان شهرستان به‌ویژه بخشدار و شهردار گنبکی تماس‌های متعددی با مسئولان بنیاد شهید داشتند که با این تماس‌ها و همچنین سعی و تلاش مسئولان بنیاد شهید، برنامه‌ریزی و مقرر شد،با توجه به اینکه شهید مدت زیادی مفقودالجسد و از شهدای مظلوم غواص بوده، قبر شهید به صورت ویژه سامان‌دهی شده و از گذاشتن سنگ معمولی خودداری شود.
وی خاطرنشان کرد: به همین دلیل در رایزنی‌های صورت‌گرفته بنیاد شهید با مسئولان مقرر شد، آرامگاه تک‌مزاری بر روی قبر شهید احداث شود که هزینه آن مبلغ هشت‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده و به همین منظور بازه زمانی طولانی در نظر گرفته شده‌است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بم، ریگان، فهرج و نرماشیر با بیان اینکه برادر آن شهید بزرگوار اعلام کرده، بنیاد شهید ۵ میلیون تومان برای سنگ مزار شهید از خانواده شهید درخواست کرده‌است، عنوان کرد: در این زمینه مشکلی نیست و هزینه سنگ قبر غواص شهید عزیزالله راوند تامین می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا