اجلاسیه بزرگداشت ۴۰۰۰ هزار شهید استان گلستان برگزار می‌شود

تا شهدا: دکتر حسن صادقلو که در جلسه شورای سیاست گذاری اجلاسیه بزرگداشت ۴۰۰۰ هزار شهید استان گلستان سخن می‌گفت، افزود: اجلاسیه شهدای استان فرصتی برای پرداختن به خلاهای حوزه شهداست و امیدواریم با توجه به حساسیت مسائل شهدا، اجلاسیه شهدای استان به ظرفیتی مستمر و دائمی تبدیل شود.
وی شهدا را فلسفه‌سازان تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: توجه به سیره و روح اقدامات شهدا از مهمترین مسائلی است که باید در اجلاسیه‌ها و کنگره‌ها به آن پرداخته شود.
وی با اشاره به اینکه استان به مباحث شهدا باید بیش از پیش توجه کند، یادآور شد: مردمی کردن مباحث شهدا بسیار پر اهمیت است و در این میان نباید از ظرفیت بالای جوانان غفلت کرد.
صادقلو استفاده گفت:باید از تجربیات مفید استان‌هایی که برگزار کننده اجلاسیه شهدا پیش از این بوده‌اند، بهره‌برداری شود.
همچنین در این جلسه سرهنگ رحمت‌الله صادقی فرمانده سپاه استان گلستان گفت: اجلاسیه بزرگداشت ۴۰۰۰ شهید استان گلستان بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در ۲۵ آذر ماه سال ۹۵ و همزمان با هفته وحدت برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اقدات صورت گرفته در این راستا، گفت: تا امروز اقدامات اولیه جهت جمع‌آوری اطلاعات شهدای استان صورت گرفته و همچنین سایتی مشتمل بر اطلاعات شهدا، عکس‌ها، وصیتنامه‌ها و … راه‌اندازی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا