شقایق ها

اجرای ۲۰۰ برنامه در بنیاد فارس به مناسبت سوم خرداد

تا شهدا؛ سیدعلی محمدی اظهار داشت: عملیات بیت المقدس یکی از عملیاتهای غرورآفرین رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود که طی این عملیات شهر خرمشهر و مناطق عمده ای از خاک ایران از تصرف رژیم بعثی عراق آزاد شده و دوباره به خاک وطن بازگشت.
وی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت این عملیات برای رزمندگان اسلام و بازگشت خرمشهر عزیز به خاک وطن، روز سوم خرداد در تقویم ما ایرانی ها به عنوان روز مقاومت نامگذاری و تبدیل به یک جشن ملی شده است.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس اعلام کرد: به مناسبت آزادسازی خرمشهر، ۲۰۰ برنامه برنامه مختلف در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار می شود.
وی ادامه داد: عطرافشانی قبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدای عملیات بیت المقدس، صدور بیانیه، قرائت بخشی از وصایای شهدای این عملیات در نمازهای جمعه استان، نصب تبلیغات محیطی، اعزام پیام آوران ایثار به مدارس و محافل مختلف برای روایتگری و برگزاری مراسم ها و یادواره های شهدا بخشی از برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس به همین مناسبت است.
وی اظهار داشت: همزمان با سالروز عملیات غرورآفرین بیت المقدس، مراسم رونمایی و جشن امضاء کتاب کوشک زلزله نوشته اکبر صحرایی و مریم شیدا در سالن خادمین شهدا بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار می شود.
این کتاب شامل خاطرات جلیل عابد یکی از جانبازان شیمیایی استان فارس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا