اخبار

اجرای برنامه تجلیل از خانواده های شهدای نیروی انتظامی لرستان در روز شهید

به گزارش تا شهدا؛ سردار قنبری در نشستی که با مراد روشنی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در دفتر فرماندهی داشت، گفت: هرچه داریم از شهدا داریم، ایثارگری اساسی که شهدا انجام داده اند هنوز کسی به آن پی نبرده است.
قنبری گفت: در اجرای طرح سپاس که با خانواده های شاهد و ایثارگر لرستان داشته ایم از بین ۴۴۹ شهید گلگون کفن نیروی انتظامی با ۲۱۹ خانواده آنها در سال ۹۴ دیدار شد و در این دیدارها خیلی از ناشناخته های معنویت خانواده های شهدا را شناختیم.
وی خطاب به روشنی و کارکنان بنیاد شهید  و امور ایثارگران استان لرستان با اشاره به خدمت خالصانه کارکنان بنیاد، گفت: کار و تلاش در بنیاد، تلاشی مقدس است آمادگی داریم در همه عرصه ها برنامه های فرهنگی، کمک حال بنیاد شهید و امورایثارگران باشیم و در روز شهید، برنامه تجلیل از خانواده های شهدای نیروی انتظامی را اجرا می کنیم و در سال جاری به دنبال اجرای هرچه بهتر روز شهید هستیم.
فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: فرهنگ شهادت یکی از اثر گذارترین فرهنگ هاست که اسلام رازنده نگه داشته، خون خیلی ها برزمین جاری شده تا درخت اسلام تنومند شود.
وی افزود: هدف دشمنان اسلام در ایجاد آشوب در منطقه ایران اسلامی است اما خون شهدا ایران اسلامی را بیمه کرده والان ما شاهد آرامش وامنیت در کشورهستیم .
سردارقنبری با اشاره به مکتب سرخ عاشورا، افزود: مکتب شهدا درس است و ما افتخار می کنیم که شاگرد این مکتب باشیم و از آن درس بگیریم، تلاش ما در مقابل ایثار خانواده های شهدا قابل قیاس نیست خانواده های شهدا هرگز نهراسیدند وصحنه را خالی نکردند.
وی ادامه داد: بحمدالله باب شهادت در نیروی انتظامی هنوز باز است و مردم لرستان در تامین امنیت اقصی نقاط ایران اسلامی پیش قدم هستند، قدرتمند، شجاعانه ودلیرانه در درگیری با اشرار در سراسر کشور جان فشانی می کنند.
بنا براین گزارش، مراد روشنی مدیرکل بنیاد لرستان ضمن تشریح فعالیتها وبرنامه های روز شهید، گفت: نیروی انتظامی لرستان در اجرای طرح سپاس (مراجعه خادم به مخدوم ) در سال جاری پیشرو بوده است.
روشنی گفت: اثر فرهنگی اجرای ‌طرح‌سپاس‌ در بین‌ جامعه‌، ‌مضاعف و ارزشمند است و نیروی انتظامی لرستان از نظر پویایی و تعامل با جامعه ایثارگری استان به روز بوده و توانسته ‌با فداکاری ‌تلاش ‌و زحمت، اثرگذار ظاهرشود که به شما و همکاران پرتلاشتان خداقوت و تبریک می گویم.
در پایان طی لوحی از خدمات سردار قنبری ،سرهنگ شیراوند، سرهنگ عبدی پور تقدیر شد.
گفتنی است نیروی انتظامی لرستان دارای ۴۴۹ شهید ۷۲۱ جانباز و۵۷  آزاده سرافراز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا