اخبار

اجازه از پدر شهید برای تشکیل زندگی مشترک

به گزارش تا شهدا؛ امین ربانی مقدم فرزند شهید مهدی ربانی‌مقدم مراسم ازدواج خود را با حضور بر مزار پدرش آغاز و به پایان رساند و در تمام طول مراسم ازدواج عکسی از پدر خود در دستانش داشت تا همواره یاد و خاطره این شهید را زنده نگه دارد. 
وی که این حرکت را با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره پدر شهیدش انجام داده است عنوان کرد: در تمام عمر هیچ کاری را بدون اجازه پدرم انجام ندادم و در تمام لحظه‌ها حضورش را احساس می‌کردم. 
ربانی‌مقدم خاطرنشان کرد: هرگز نمی‌شود تصور کرد که شهیدان مرده‌اند و در میان ما نیستند، پدرم در تمام لحظات زندگی بر اعمالم شاهد بوده و هست و هر موفقیتی داشته‌ام با کمک و حضور معنوی او در دلم رقم خورده است. 
این فرزند شهید گفت: در مراسم عقد بر مزار پدرم حضور یافتیم و از او اجازه گرفتیم، نمازمان را هم همانجا خواندیم و معنویتی در مراسم موج می‌زد که همه را به خود متوجه کرده بود. 
وی در حالی که عکس پدر شهیدش را در دست می‌فشرد، افزود: خوشحالم که می‌بینم زندگی مشترکم با اجازه پدرم و با حضور معنوی ارزشمندش همراه است و او تمام لحظه‌های زندگیمان را نورانیت می‌بخشد. 
گفتنی است شهید مهدی ربانی مقدم در ۲۰ بهمن ماه ۱۳۶۴ در عملییات والفجر ۸ در جزیره فاو و در حالی که پسرش تنها ۶ ماه بیشتر نداشته است به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا