آغاز عملیات ساماندهی گلزار مطهر ۲۰ شهید خنداب

شهرام ثامنی اظهار داشت: با عقد قرارداد با شرکت پیمانکاری کوبان‌پی از یازدهم تیر ماه طرح ساماندهی گلزار مطهر شهدای شهر آغاز شد که به مدت یک ماه ادامه دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب یکی از رسالت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و بیان داشت: با بهسازی و مرمت گلزار شهدا می‌توان در اشاعه این فرهنگ گام برداشت.
ثامنی با اشاره به جایگاه رفیع فرهنگی شهدا در کشور گفت: هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران از ساماندهی گلزار شهدا این است که گلزار شهدا به صورت نمادی از ایثار، مقاومت و اندیشیدن صحیح در سطح جامعه باشد، به گونه‌ای که حضور در این اماکن متبرکه، اهداف والای شهدا را در ذهن زائران این مزار تجلی بخشد.
وی با بیان اینکه طرح ساماندهی گلزارهای شهدا به منظور مناسب‌سازی و رفع موانع صورت می‌‌گیرد، خاطر نشان کرد: اخذ رضایت‌نامه از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مطابقت آمار و اطلاعات سنگ قبور با پرونده شهدای معزز به همراه هماهنگی لازم با مسئولان اجرایی شهرستان اعم از امام جمعه، فرمانداری، بخشداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر از مقدمات اجرایی این طرح بوده است.
شهرستان خنداب ۱۸۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا