اخبار

آغاز ساخت یادمان شهدای گمنام خنداب نزدیک است

به گزارش تا شهدا؛ شهرام ثامنی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب یکی از افتخارات شهر خنداب را میزبانی  ۲ سردار گمنام دشت شهادت دانست و گفت: ۲ شهید گمنام در سال ۹۱ تشییع و در خنداب خاکسپاری شده‌اند، مراشم این بزرگواران با حضور بی نظیر مردم مومن و شهید پرور خنداب انجام شد و از آن سال تا کنون اقدام در خور شانی برای ساماندهی گلزار شهدای گمنام انجام نشده است.
ثامنی با اشاره به قداست والای شهدای گرانقدر اظهار کرد: شهدای گمنام برکت هر شهرستانی است و باید مزار این عزیزان تبدیل به یک مجتمع فرهنگی و زیارتی شود، چرا که وجود این بزرگواران نشاط معنوی را به همراه دارد، مردم و مسئولان احترام بسیار زیادی برایشان قائل هستند.
 وی افزود: در راستای ساماندهی گلزار شهدا جلسه ای با حضور مسئولین ارشد شهرستان، روز سه شنبه مورخه ششم دیماه سال جاری در بنیاد برگزار خواهد شد، برآورد هزینه های این پروژه با حضور مجری طرح انجام شده است.
 رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب به خلوص نیت در خصوص انجام کار برای شهدا پرداخت و خاطرنشان کرد: هر کسی به شهدا خدمت کند بدون شک ارتقاء زیادی در تمام مراتب زندگی پیدا خواهد کرد و  مسلما خود شهدای بزرگوار نیز در این قضیه به ما کمک خواهند کرد تا بتوانیم ساماندهی گلزار شهدا را به خوبی انجام دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا