ویژه

آزادی خرمشهر ثمره تکیه بر اراده الهی و ایستادگی در برابر ظلم بود

تا شهدا؛ سردار سید جواد هاشمی با اشاره به همایش سوم خرداد گفت: این همایش با حضور خانواده معظم شهدا،‌ بسیجیان دستگاههای اجرایی،‌ جمعی از مسوولان استان و خادمان شهدا در مرکز فرهنگی گلزار شهدای سوم خرداد برگزار می شود.
وی ادامه داد: آزادسازی خرمشهر ثمره تکیه به اراده الهی‌ و روحیه جهاد و شهادت طلبی و ایستادگی در برابر ظلم و ستم بود و ملت ایران با غیرت دینی در برابر بیش از ۳۰ کشور ایستاد تا از دین و ناموس و وطن خویش دفاع کند.
وی اضافه کرد: خیانت بنی صدر موجب هجوم دشمنان در مقطعی شد، اما ملت ایران گوش به فرمان ولایت با تکیه بر نیروی ایمان و روحیه شهادت طلبی توانست در برابر نیروهای متجاوز ایستاده و آنها را با خاری از کشور بیرون براند و خرمشهر را آزاد سازد.
سردار هاشمی تاکید کرد: خونهای بسیاری ریخته شد تا خرمشهر خونین شهر و در نهایت آزاد شود، بنابراین امروز باید قدر این جانفشانی ها را بدانیم که اگر این ایستادگی ها نبود امروز این عزت، آسایش و امنیت را نداشتیم.
وی افزود: رسالت امروز ما بعد از شهدا حفظ ارزشهای شهدا و صدور این انقلاب به جهان است،‌ ایران اسلامی امید بسیاری از ملتهای مسلمان و آزادی خواه است؛ بیداری اسلامی ثمره ایستادگی و پایداری ملت ایران در طول چهار دهه است.
همایش سوم خرداد به همراه قرائت زیارت پرفیض عاشورا روز چهارشنبه ساعت ۷ صبح در گلزار شهدای سوم خرداد برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا