شقایق ها

آزادی خرمشهر ثمره ایثار ملت ایران و شهدا است

تا شهدا؛ علی اصغر فاضلی ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر این روز را نماد ایثار و فداکاری و حماسه آفرینی رزمندگان دانست و بیان کرد: استفاده از تاکتیک های نظامی و نقش انقلابی شهدا، ایثارگران و ملت غیور ایران اسلامی در نوع خودش بی نظیر بود و سبب شد عملیات با موفقیت و سرفرازی به پایان برسد و ثمره آن فتحی بزرگ بود. 
وی با بیان اینکه فتح خرمشهر، از ویژگی‌های منحصربه فرد عملیات بیت‌المقدس بوده است، تصریح کرد: فتح خرمشهر شادی زیادی را تقدیم ملت ایران کرد و در سوم خرداد ۶۱ یکبار دیگر اراده ملت به پا خاسته به حرکت درآمد و دشمن را به ذلت کشاند. 
وی اضافه کرد: ملت قهرمان ایران و بویژه مردم خرمشهر در سوم خرداد ۶۱ با دست خالی تنها با تکیه بر ایمان راسخ به دشمن یورش آوردند و چنان حماسه ای را خلق کردند که دشمنان ملت ایران، اعم از شرقی و غربی را به حیرت و تحسین واداشتند. 
مدیر کل بنیاد گلستان با اشاره به بیان امام خمینی (ره) که خرمشهر را خدا آزاد کرد اظهار داشت : آزاد سازی خرمشهر نماد مقاومت، توانایی و ایستادگی ملت ایران با توکل به خداوند بوده و فتح خرمشهر فرصتی برای ایران بود که عزمت و قدرت خود را به جهانیان نشان دهد و به دشمنان پیام خود را برساند. آزادی خرمشهر ثمره ایثار ملت ایران و شهدا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا