آرمان شهداء اعتلای ارزشهای اسلامی و پاسداری از ميراث گرانبهای انقلاب بود

به گزارش تا شهدا؛ احمد عباسی در دیدارخانواده معظم شهداء با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌ آنها گفت : تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا امری ضروری است چرا که شهداء سرمایه‌های اجتماعی جامعه ما هستند و باید موردتوجه بیشتری قرار گیرند.
وی ضمن یادآوری دلاورمردیهای شهدای هشت سال دفاع مقدس افزود: این دیدارها به منظور تجدید پیمان با آرمان های شهداء است و نباید فراموش کرد که ملت ایران هرگز رشادت دلیرمردان عرصه ایثار و شهادت را فراموش نمی‌کنند و تا همیشه وامدار خون شهیدان هستند.
معاون مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمانشاه در پایان تصریح کرد: پیروی از راه و روش شهدا تمرین درس ایستادگی و آزادگی است و امنیت و اقتدار نظام اسلامی را حفظ می‌کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرپل ذهاب نیز در ادامه با اشاره به اینکه شهدا متعلق به همه جامعه هستند ، اظهارداشت: شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور با برکت آنان مايه سرافرازی و سربلندی است.
سلمان حسن پور اذعان کرد: خون شهيدان والامقام وصبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ايران در جهان به ارمغان آورده است لذا باید با پیروی از ارزشهای والای دینی درمسیر شهیدان گام برداریم.  
معاون مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمانشاه به همراه مسئولین بنیادشهیدشهرستان با حضور درمنزل شهیدان خانمیرعزیزی و نصراله ولایی با خانواده این شهیدان والامقام دفاع مقدس دیدار و آنهارا موردتفقد قرارداد.
شهید خانمیرعزیزی عضو بسیج تیپ۱۲۷ مقداد کرند غرب در تاریخ ۱۳۶۶/۸/۱۷ در منطقه عملیاتی بموبه درجه رفیع شهادت نائل آمد و شهید نصراله ولایی در تاریخ۹ /۱۳۷۷/۳در منطقه ایرانشهر جاوید الأثر گردید.
درپایان با اهدای لوح تقدیرازخانواده های معظم شهداء تجلیل شد .
شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه ۸۵۶ شهید والامقام را تقدیم انقلاب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا