اخبار

آحاد جامعه قدردان رشادت‌های شهدا باشند

به گزارش تا شهدا؛ محمدرضا علی‌اکبر بیک، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به همراه فرج‌الله فصیحی‌رامندی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین و جمعی دیگر از اعضای شورا از خانواده شهیدان محسن و حسین احمدی دیدار کردند.
در این دیدار، فصیحی‌رامندی ضمن تجلیل از صبر و ایثار خانواده شهیدان محسن و حسین احمدی، گفت: آنچه امروز باعث شده در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم، به برکت رهبری مقتدرانه امام‌خمینی(س)، خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس است.
وی افزود: به همین دلیل، امروز وظیفه تک تک آحاد جامعه است که قدردان رشادت‌های شهدا و خانواده‌های آنها باشند و راه امام راحل و شهیدان را با پشتیبانی از مقام معظم رهبری و محافظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ادامه بدهند.
این مسئول با اشاره به اینکه نهال انقلاب به برکت خون شهدا آبیاری شده است، افزود: این نهال امروز تنومند و به بار نشسته و ما شاهد موفقیت‌های چشمگیر جوانان ایرانی در عرصه‌های مختلف هستیم.
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به آیات قرآن کریم مبنی بر اینکه شهدا زنده‌اند و نزد خداوند متعال روزی می‌خورند، گفت: این مطلب بیانگر مقام والای شهیدان است که برای آحاد جامعه قابل درک نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا