آثار و از خودگذشتگی شهدا برگرفته از مکتب سیدالشهداست

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در دیدار های هفتگی که روزهای سه شنبه بصورت جهادی برگزار می شود در فضایی بسیار صمیمی با دوخانواده جانباز قدرت اله مهدی کماسایی و احمد زاده دیدار و گفتگو کرد و در جریان مسائل و مشکلات این عزیزان قرار گرفت .
نصیری با اشاره به مقام والا و ارزشمند شهدا گفت : شهیدان پیامشان  را با خون خود برای ما نوشتند و شهیدان عزیزترین گوهرهای ارزشمندی هستند که خداوند آنها را خلق کرده است .
وی شهیدان را آموزگارانی توانمند دانست و گفت : درس آزادگی فداکاری و رشادت را از شهدا یاد می گیریم و شهدا را  حيات بخش ترين ماده‌هايي كه به تاريخ، حيات ، تپش وحرکت می دهند دانست .
نصیری افزود : ما وارث عزيزترين امانت‌هايي هستيم كه با جهادها و شهادت‌ها و با ارزش‌هاي بزرگ انساني از میهن خود دفاع کردند .
نصیری ادامه داد :دفاع از خون شهدا و جلوگیری لز پایمال شدن خون شهدا رسالتي است که برعهده ماست، وما باید بدانیمآرامش کنونی کشور ما سرمایه گران بهایی است که با رشادت و جان فشانی همین جوانان شهید به دست آمده که باید قدرآن را بدانیم وشکر گذار آن باشیم چون که در آسایش وامنیت زندگی می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا