شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 80580
تاریخ انتشار: 18 مهر 1400 _16:49:18
سامانه‌ای برای اعمال نظر ایثارگران در تصمیم‌گیری‌های بنیاد شهید راه‌اندازی شد

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد نظرسنجی به منظور مشارکت ایثارگران در تصمیم‌گیری‌های مرتبط خبر داد و گفت: به منظور افزایش کیفیت خدمات الکترونیک، نظرسنجی در سامانه خدمات الکترونیک بنیاد فعال شده است.

 

تا شهدا؛ علیرضا امینی مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه یکی از شاخص‌های سازمان فناوری اطلاعات در هشتمین دوره ارزیابی سازمان‌ها، میزان مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌هاست، ابراز داشت: در این راستا و به منظور افزایش کیفیت خدمات الکترونیک، نظرسنجی در سامانه خدمات الکترونیک فعال شده است.

وی افزود: مهلت شرکت در این نظرسنجی ۱۴ تا ۲۵ مهرماه است و جامعه معزز ایثارگری می‌توانند پس از ورود به سامانه خدمات الکترونیک از طریق منوی نظرسنجی در این فرایند شرکت کنند.

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره موضوعات این نظرسنجی گفت: حوزه‌هایی که نیاز به خدمات به‌صورت الکترونیک در آن احساس می‌شود، برگزاری نظرسنجی‌ها به صورت فصلی، درخواست دریافت کمک معیشت به صورت الکترونیکی و تغییر در چیدمان و ظاهر منوهای سامانه خدمات الکترونیک از جمله مواردی هستند که به منظور مشارکت ایثارگران در این نظرسنجی لحاظ شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه