شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 80570
تاریخ انتشار: 17 مهر 1400 _22:23:24
اشتغال فرزندان جدی‌ترین مشکل کنونی جامعه ایثارگری است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جدی‌ترین مشکل کنونی جامعه ایثارگری، اشتغال فرزندان آن‌ها است که باید برای حل آن تدبیری کرد، گفت: با رفع مساله اشتغال فرزندان جامعه ایثارگری، بخش زیادی از مسائل و دغدغه‌های این قشر برطرف می‌شود.

 

تا شهدا؛ سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امروز در بازدید از آسایشگاه جانبازان قطع نخاع امام خمینی (ره) مشهد با بیان اینکه جدی‌ترین مشکل کنونی جامعه ایثارگری، اشتغال فرزندان آن‌ها است که باید برای حل آن تدبیری کرد، اظهار داشت: با رفع مساله اشتغال فرزندان جامعه ایثارگری، بخش زیادی از مسائل و دغدغه‌های این قشر برطرف می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص شهدای مرزبانی یادآور شد: به‌دنبال توسعه ارائه خدمات الکترونیک به جامعه ایثارگری هستیم، هر چند موضوع شهادت مرزبانان به نظر کمیسیون احراز شهادت بستگی دارد، اما فرایند ارائه خدمات الکترونیکی، فعالیت‌ها و خدمات بهتر و سریع‌تر می‌شود، این روند برای جامعه شهدا و ایثارگران مرزبان نیز اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به راه‌اندازی مجموعه‌ای در بنیاد برای حسابرسی بخش‌های مالی این نهاد، عنوان کرد: استان‌هایی که جمعیت بیشتری دارند در مجموع جامعه هدف خود خدمات بیشتری دریافت می‌کنند.

گفتنی است؛ در آسایشگاه جانبازان قطع نخاع امام خمینی (ره) ۱۴۰ جانباز قطع نخاعی به صورت بستری شبانه‌روزی و دریافت خدمات سرپایی خدمات دریافت می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه