شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[26 / 7 / 1400] تلاش شهید «سید کاظم کاظمی» برای رسوا کردن حقیقت ...
[26 / 7 / 1400] به مناسبت سالگرد شهادت «شیخ شریف‌قنوتی» منتشر شد؛
[26 / 7 / 1400] به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید نورعلی شوشتری ...

 

کدخبر: 80426
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1400 _13:12:44
سراسرنمای شهید سلیمانی آینه فرهنگ ناب شهادت و مقاومت است

کمر روستا گفت: موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی به تنهایی می‌تواند فرهنگ ناب شهادت، ایثار و مقاومت را به مخاطب منتقل کند.

 

تا شهدا؛ وحید کمر روستا فرمانده مرکز مقاومت بنیاد بسیج مستضعفان انقلاب اسلامی، حمید اردستانی جانشین مرکز مقاومت بسیج بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مریم امین‌زاده مسئول بسیج خواهران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و سایر اعضای شورای بسیج بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی بازدید کردند.

در جریان این دیدار، کمر روستا ضمن اشاره به لزوم برگزاری موزه‌هایی نظیر موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی حقیقتی از اتفاقاتی که در طول دوره انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر اتفاق افتاده، است؛ لذا موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی به تنهایی می‌تواند فرهنگ ناب شهادت، ایثار و مقاومت را به مخاطب منتقل کند.

وی افزود: از طرف دیگر با توجه به اینکه بسیاری از جوانان و نسل جدید که به دلیل نبودن در دوران دفاع مقدس، تا حدودی با اتفاقات آن زمان بیگانه هستند و از این منظر نیازمند آشنایی با حوادث آن دوران، گفتمان مقاومت، معارف انقلاب و سیره شهدا دارند، می‌توانند با حضور در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با موارد مذکور آشنا شوند.

کمر روستا در پایان خاطرنشان کرد: برپایی سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی یک اقدام ماندگار است که انشالله خداوند از مسئولین و متولیانی که در برپایی این موزه تلاش کردند، قبول کند.

موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹، همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در آستانه سالگرد پیروزی حزب‌الله لبنان بر رژیم غاصب صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه با هدف حفظ و نشر آثار شهدای مقاومت و با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس وقت ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرماندهان عالیرتبه نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در مجموعه موزه انقلاب اسلامی و و دفاع مقدس افتتاح شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه