شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[26 / 7 / 1400] تلاش شهید «سید کاظم کاظمی» برای رسوا کردن حقیقت ...
[26 / 7 / 1400] به مناسبت سالگرد شهادت «شیخ شریف‌قنوتی» منتشر شد؛
[26 / 7 / 1400] به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید نورعلی شوشتری ...

 

کدخبر: 80415
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1400 _16:53:28
صبر شهید کریم‌پور بر سختی جانبازی، دفاع مقدسی دیگر برای او بود

برادر شهیدان کریم‌پور گفت: شهید حسین کریم‌پور از همان ابتدای جنگ شیمیایی شد و به همین دلیل همیشه از ناحیه ریه دچار کسالت بود، اما هیچ وقت گلایه نمی‌کرد.

 

تا شهدا؛ قاسم کریم‌پور گزارشگر صدای آبادان درگفت‌وگو با رادیو نماسرو در مورد شهادت براردان خود اظهار داشت: بنده افتخار دارم که بردار دو شهید هستم، حسن کریم‌پور در عملیات منطقه بلاط جهیر و جزیره مجنون به شهادت رسید که به مدت ۱۱ سال مفقودالاثر بود و بعد از آن پیکرش را به خاک سپردیم.

وی افزود: همچنین برادر دومم به نام شهید حسین کریم‌پور هشت سال دفاع مقدس را به عنوان پزشک‌یار در جبهه حضور داشت. او در عملیات‌های مختلف شرکت کرد. شهید حسین کریم‌پور از همان ابتدای جنگ شیمیایی شد و به همین دلیل همیشه از ناحیه ریه دچار کسالت بود، اما هیچ وقت گلایه نمی‌کرد.

کریم‌پور با اشاره به تاریخ شهادت برادر خود خاطرنشان کرد: در نهایت شهید حسین کریم‌پور اوایل شهریور سال جاری به درجه رفیع شهادت نائل شد. او همیشه از خاطرات خود در جبهه و با شهدا می‌گفت که در نهایت به یاران خود پیوست.

برادر شهیدان کریم‌پور در پایان یادآور شد: ما هشت برادر هستیم که به غیر از برادر آخر، همگی در جبهه حق علیه باطل حضور داشتیم. بر همین اساس همگی به نوعی در جنگ آسیب دیده و جانباز شدیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه