شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 80230
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1400 _10:21:07
دلجویی جانشین فرمانده ناجا از خانواده شهید امنیت «ضرغام پرست»

جانشین فرمانده ناجا با خانواده شهید امنیت ستواندوم «ضرغام پرست» به صورت ارتباط تصویری، گفت‌وگو کرد.

 

تا شهدا؛ سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا به صورت ارتباط تصویری با خانواده شهید امنیت ستواندوم «ضرغام پرست» گفت‌وگو کرد.

سردار رضایی در این گفت‌و‌گوی صمیمانه ضمن تبریک و تسلیت شهادت ستواندوم «ضرغام پرست» خطاب به خانواده این شهید بزرگوار اظهار داشت: همرزم و همکار گرامی بنده در حین انجام ماموریت خطیر تامین امنیت مردم، توسط اشرار مسلح و معاند، با مظلومیت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی یادآور شد: در پی بروز خشکسالی، تنش آبی و کمبود منابع آب، مدتی است که مشکلاتی برای اقشار مختلفی از مردم شریف و ولایتمدار استان خوزستان عزیز به خصوص دامداران و کشاورزان عزیز و روستاییان شریف فراهم آمده است.

جانشین فرمانده ناجا مطرح کرد: مطالبات به حق مردم بزرگوار خوزستان قابل درک و فهم است، حتما دولت و مسئولان ذی ربط در پی پاسخگویی به انتظارت و مطالبات مردمی هستند، اما در این میان، شاهد تحرکات خرابکارانه عده‌ای معاند و فرصت طلب هستیم.

تاکید بر صیانت از امنیت

وی اضافه کرد: خط قرمز نیروی انتظامی؛ حفظ و ثبات امنیت پایدار، صیانت از بیت المال، کیان و اموال مردم است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه همواره صف مردم غیور خوزستان از معاندین جدا بوده و اجازه نخواهند داد گروه‌های وابسته به بیگانگان، امنیت و آرامش خوزستان مقاوم را به مخاطره اندازند، تاکید کرد: نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهند عده‌ای فرصت طلب فضا را ناامن کنند.

سردار رضایی با اشاره به شهادت ستواندوم ضرغام پرست حین انجام ماموریت تامین امنیت مردم، توسط اشرار مسلح و فرصت طلبان معاند، خطاب به خانواده شهید تصریح کرد: یاد و خاطره شهدا را همواره زنده نگه می‌داریم و خود را در برابر خانواده‌های بزرگوار شهیدان مدیون می‌دانیم و از هیچ کوششی برای خدمت به آنان دریغ نمی‌کنیم، قطعا مجازات سختی در انتظار عاملان شهادت این شهید امنیت خواهد بود.

تا پای جان پیش می‌رویم

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به ویژگی‌های این شهید بزرگوار افزود: به وجود چنین همکاران مجاهد، انقلابی و ایثارگر که برای دفاع از امنیت مردم تا پای جان پیش می‌روند، افتخار می‌کنیم؛ نیروی عظیم انتظامی به برکت وجود چنین غیور مردانی از ساحت مقدس نظم و امنیت کشور صیانت می‌کند.

گفت و گوی تلفنی با پلیس مجروح

در ادامه، سردار قاسم رضایی، با بردار شهید نیز که در پی تحرکات اشرار مسلح و معاندان، از ناحیه پا مجروح شده، به صورت تلفنی گفتگو و منش ولایی و روحیه انقلابی این سبزپوش غیور را در مصاف با ناامن کنندگان امنیت، تحسین کرد.

همزمان با شب عید قربان (مورخه ۲۹ تیر ۱۴۰۰)، اشرار مسلح و معاند، ستواندوم ضرغام پرست را حین انجام ماموریت امنیت، به شهادت رساندند و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.

این دو مأمور جان برکف، برادر بودند که یکی به شهادت رسید و دیگری از ناحیه پا مجروح و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه